12 października 2013

Zlot blogerek urodowych we Wrocławiu! ZAPRASZAMY (zgłoszenia)


Cześć! Z przyjemnością chcemy - ja wraz z Justyną - ogłosić, że organizujemy zlot blogerek urodowych we Wrocławiu! Będzie to już kolejne spotkanie tego typu w tym mieście. Tym razem zlot odbędzie się w Monsieur Cafe, w dniu 30.11.2013r. (sobota) o godz. 12:00. Lokal znajduje się przy ulicy Więziennej 31 we Wrocławiu (niedaleko Ratusza).

Niestety, ilość miejsc jest ograniczona. Planujemy spotkać się w gronie maksymalnie 20 osób. W związku z tym prosimy każdą zainteresowaną blogerkę (blogera) o wysłanie wiadomość e-mail, w której znajdą się następujące informacje:
 • imię, wiek
 • adres bloga
 • odpowiedź na pytanie: Czy brałaś udział już w jakichś zlotach blogerek urodowych? :) Jeśli na Twoim blogu znajduje się notka z relacją z tego zlotu, podaj link.

Warunkiem uczestnictwa w zlocie jest wpłata kwoty 10zł na konto Justyny (którego dane podamy mejlowo 18 osobom, które zostaną przyjęte na spotkanie). Na zgłoszenia czekamy do końca października 2013.Pisać możecie na adres:
  

 Czekamy z niecierpliwością :)
   

13 komentarzy:

 1. Chętnie bym wpadła, bo do Wrocławia mam jakieś 80 km :) Niestety 30.11. mam zjazd na studiach. Chyba że bym go sobie odpuściła ]:->

  OdpowiedzUsuń
 2. OJ, szkoda ze akurat bede w pierwszej polowie miesiąca :( Mam nadzieje ze jeszcze keidys mi sie uda Was poznac :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Moje zgłoszenie poszło już jakiś czas temu, mam nadzieję, że się załapię!:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Pozostaje mi życzyć Wam dobrej zabawy :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Zgłosiłam się już jakiś czas temu... Mam nadzieję, że będzie mi dane poznać dziewczyny o podobnych zainteresowaniach, w końcu! :) Buziaki!

  OdpowiedzUsuń
 6. napewno bedzie super!
  zazdroszcze Wam tych spotkan!x x x

  OdpowiedzUsuń
 7. tez juz nie moge doczekac się konca października mam nadzieje ze uda mi sie jakos załapac :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja już się zgłosiłam po ostatnim wpisie :)
  a więc pozostaje czekać do końca października :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Buuuuu szkoda, że tak daleko,bo bym się zgłosiła :)

  OdpowiedzUsuń
 10. no to czas trzymać za siebie kciukole gurls;P ;>

  OdpowiedzUsuń

Cześć! Bardzo cieszę się, że weszłaś/wszedłeś na mojego bloga. Z każdego sensownego komentarza bardzo się cieszę, więc jeśli zostawiasz coś po sobie to jest mi bardzo miło. Jeśli posiadasz bloga, to istnieje duże prawdopodobieństwo, że go odszukam i skomentuję ;)

Spam kasuję i na niego nie odpowiadam, więc jeśli chcesz zostawić tylko adres swojego bloga, to nie licz, że na niego wejdę ;)