31 lipca 2016

Pazurki: czarno-neonowe z kroplą benzyny | Semilac + NeoNail

Powracam z paznokciami! Dawno Wam ich nie pokazywałam na blogu, bo na Instagramie to co innego - tam wstawiam zdjęcie każdych kolejnych, jakie sobie robię. Zachęcam do obserwacji, jeśli jeszcze niektórzy mnie tam nie odkryli ;)

Tym razem coś nietypowego, bo połączenie czerni z różowo-koralowym neonem i odrobina efektu syrenki. Kupiłam nowy hybrydowy lakier z NeoNail w kolorze czarnym, bo takiego mi brakowało, a miałam wielką ochotę na czarne paznokcie połączone z efektem syrenki. Na dwa paznokcie nałożyłam semilakowy Pink Doll, żeby nie było zbyt ponuro. Dodatkowo w dwa paznokcie - serdeczny i środkowy - wtarłam syrenkę z NeoNail (wersję klasyczną).
Na powyższym zdjęciu możecie zobaczyć produkty, których użyłam. Nie pokazuję bazy, bo obecnie używam takiej zwykłej z Bling, która bardzo dobrze się u mnie sprawdza. Natomiast chcę kupić coś innego i tutaj prośba i pytanie do Was - jakie bazy polecacie? Chciałabym, żeby nie była z Semilaka (bo już ją mam), no i fajnie by było gdyby współpracowała dobrze z różnymi hybrydami (chodzi głównie o Semilac i NeoNail). Proszę, polećcie coś :)