12 sierpnia 2013

Wibo Box - druga edycja - 4/2013

Pod moją nieobecność dotarł do mnie kolejny Wibo Box. Tym razem był dość duży i zawierał więcej zróżnicowanych produktów. Do tego, jak zawsze, znalazły się materiały od sponsorów, czyli katalog hotelu Rezydent oraz ulotka AP Edukacja.


Wibo, So Matte - matowe lakiery do paznokci. Odcienie mi się podobają, szczególnie te jasne i koral. Na razie mam straszne paznokcie, więc zobaczycie je dopiero, jak coś wyhoduje lub doprowadzę je do stanu 'do pokazania' :) Proszę zatem o cierpliwość ;)


Wibo, Pomadka Eliksir - pomadki w czterech odcieniach, akurat w tych, których nie mam :D Posiadam już dwa Eliksiry - 07 oraz 08, a do nich dołączyło grono innych kolorów. Lubię te pomadki i jestem zadowolona, że mam ich więcej :D Postaram się zrobić zbiorową notkę.


Wibo, Cienie z jedwabiem 4 - poczwórne cienie do powiek. Szczególnie podobają mi się te z lewej i te z prawej. Jestem cieniową dziewczyną i mam nadzieję, że się u mnie sprawdzą :) Pewnie pojawi się makijaż w całości wykonany produktami Wibo/Lovely.


Lovely, Pump Up - tusz, który już miałam i lubiłam
Wibo, Growing Lashes - ten też miałam, efekt dawał śliczny, ale za bardzo się osypywał
Wibo, Eyebrow stylist - tusz do brwi, który mam. Myślałam, że będzie miał mniejszą szczoteczkę, ale nie ma :<
Wibo, waterproof eyeliner - eyeliner wodoodporny


Wibo, Korektor 4w1 - czwórka korektorów i różnych kolorach. Chętnie wypróbuję.
Wibo, Puder - mój jest w odcieniu 05, będzie dobry na tę porę, co teraz, bo jestem nieco opalona.


Wibo, Utwardzacz do paznokci - kolejna odżywka.
Lovely, Top coat fast dry - top coat przyspieszający schnięcie.