30 czerwca 2012

Lakiery Wibo - łapcie, póki są! :) / Wibo różany nr 6

od lewej: nr 7, nr 8, nr 6

Jak pewnie wiecie, trwa obecnie wyprzedaż kolekcji różanej marki Wibo. Aktualnie możemy kupić kosmetyki 'różane' za 1,29zł za sztukę! Z tej serii zainteresowały mnie tylko lakiery, o których było swego czasu dosyć głośno. Kupowałam je w różnych odstępach czasowych. Pierwszy kupiłam na rok temu, drugi jakiś czas później, a trzeci - dzisiaj.

Jeżeli macie okazję kupienia jeszcze tych lakierów, tym bardziej po takiej cenie - nie ma się nad czym zastanawiać! Pozostaje jedynie kwestia, czy kolor, który znajdziecie u siebie w szafie będzie Wam odpowiadał ;) 

nr 7 - jest to typowy róż, wykończenie metalicznie, z delikatnie niebieskimi tonami. Na zdjęciach tutaj.
nr 8 - lakier, którego zdjęć nie mam, ponieważ zupełnie nie oddają jego niesamowitego koloru! Ten lakier, wbrew pozorom wcale nie jest taki grzeczny! W buteleczce wydaje się bardzo pastelowy, rozbielony... jednak na paznokciach zamienia się w coś bardziej jakby... neonowego. Bardzo nietypowy odcień - z jednej strony lekko rozbielony i pastelowy, z drugiej neonowy - cudak! Ale jaki piękny! Ma wykończenie kremowe.
nr 6 - w buteleczce ma w sobie sporo fioletu, jednak na paznokciach wychodzi różowy, z dużą ilością niebieskich tonów. Bardzo ładny lakier, także metaliczny, trochę podobny do nr 7. Zdjęcia: