30 stycznia 2012

Lovely: Spectacular Me volume mascara


Dziś przedstawię Wam maskarę Spectacular Me z Lovely. Już na samym wstępie mogę powiedzieć, że marce Wibo/Lovely udał się tego produkt! Jego opakowanie jest niebieskie, a szczoteczka silikonowa, w kształcie lekko zwężającej się choinki. Ma ona sporo włosków.

Szczoteczka jest bardzo fajna, chociaż lepiej maluje się nią górne rzęsy niż dolne. No i czasami zdarza mi się nią upaćkać powiekę (niestety mam tak praktycznie przy każdym tuszu - taka już anatomia mojego oka ;)). Tusz nie zostawia grudek, bardzo ładnie rozdziela rzęsy tworząc estetyczne 'firanki'. Tusz nie ma tendencji do osypywania się na początku świeżości - po kilku miesiącach można zauważyć drobne kropki pod oczami, jednak większość tuszów się tak zachowuje. W tej cenie - jak najbardziej polecam.


Bardzo polubiłam ten kosmetyk - jest tani, a sprawuje się bardzo dobrze. Jest to idealny tusz na co dzień, bo efekt jest naturalny, ale zwracający uwagę. Tusz świetnie wydłuża i rozdziela rzęsy; ładnie radzi sobie też z podkręcaniem, jednak pogrubienie jest niewielkie. Na moich rzęsach jest jednak trudno jest je osiągnąć, także się nie czepiam.


Cena: ok. 10zł      Pojemność: 8ml      Dostępność: szafy Lovely - Rossmann