25 kwietnia 2016

NOWOŚCI: Zakupy z Rossmanna (twarz), dary losy z Meet Beauty, surowce kosmetyczne i L'biotica

Cześć kochani! Ostatnio sporo się działo i nadal się dzieje. Promocje z Rossmanna kuszą, byłam na Meet Beauty, więc mam dużo nowości. Postanowiłam, że Wam je pokażę. Zacznę od promocji w Rossmannie -49% na produkty do twarzy. Planowałam kupić puder i 'coś jeszcze' i oczywiście kupiłam kilka rzeczy. Nie będę kłamać - skusiłam się na nie, ponieważ byłam w Rossmannie, w którym było bardzo porządnie, było tylko kilka klientek i nikt nie robił rozpierdzielu. Zazwyczaj cały ten burdel mnie odpycha i nie biorę udziału w takich akcjach. Na zakupach kolorówkowych w Rossmannie nie byłam już z rok.
 
Kupiłam dwa podkłady, trzy korektory (bo wcześniej miałam tylko jeden i ciągle mi się gubił :P więc uznałam, że muszę mieć więcej, żeby w razie czego móc coś pod oczy nałożyć) i puder. Zapłaciłam około 80zł.Z Meet Beauty przywiozłam duże ilości dobroci. Są to dobroci kolorówkowe i pielęgnacyjne. Z obu bardzo się cieszę :) Sama konferencja była super, poznałam mnóstwo wspaniałych, pięknych dziewczyn! Na moim kanale YouTube już pojawił się pierwszy test na żywo kosmetyku, który przywiozłam z tej konferencji, a w przyszłości na pewno będzie tych testów i innych filmów jeszcze więcej. Marki, których kosmetyki przywiozłam to: Eveline, Indigo, Golden Rose, Annabelle Minerals, Bielenda, Lirene, Schwarzkopf i Tołpa.Zakupiłam też kilka surowców kosmetycznych, z których zamierzam zrobić sobie domowe peelingi. Jestem bardzo ciekawa jak to wszystko wyjdzie :) Peelingi, które będę wytwarzać będą na maśle shea. Wszystko na poniższym zdjęciu jest drobinkami ścierającymi. Zakupów dokonałam na stronie Naturalne-piękno :) Zapłaciłam za wszystko około 40zł.


Jakiś czas temu dostałam też sporą paczuszkę z kosmetykami L'biotica. Jestem bardzo zadowolona i podekscytowana, ponieważ nie miałam w życiu za bardzo do czynienia z tą marką. Teraz mogę przetesować dużo rzeczy do włosów i nie tylko. Poza dwoma zestawami szampon+odżywka i maską do włosów, otrzymałam peeling do dłoni, maskę do twarzy, serum do rzęs oraz saszetki z maseczkami.


A Wy co ostatnio kupiłyście? Co Wam się sprawdzało z rzeczy, które pokazałam na zdjęciach? :)