4 lutego 2016

Semilac: 135 Frappe + 037 Gold Disco || Nudziak i złoto


Przychodzę dzisiaj z lakierami do paznokci, a właściwie hybrydami. Znów zapuszczam paznokcie, więc jest okazja, by pokazać, co właśnie na nich noszę. Nie pokazuję krótkich paznokci z dwóch względów - po pierwsze właściwie ich wtedy nie maluję, a po drugie nie podoba mi się, jak wyglądają na zdjęciach (moja płytka w obrębie palca jest dość krótka i wygląda trochę jak kuleczka ;)).

Obecnie na paznokciach mam taki twór, jaki widzicie na zdjęciach. Trochę śmiesznie to wygląda, bo nude jest mało widoczny, a złotko bardzo przykuwa uwagę (zwłaszcza w sztucznym świetle).

135 Frappe to odcień dość cielisty, z dużą ilością beżu, ale również kapką różu. Nie jest to odcień, który będzie idealnie zlewał się z dłońmi - i bardzo dobrze. Jest bardzo elegancki, idealny do biura czy innej pracy, gdzie paznokcie nie mogą rzucać się w oczy. Myślę, że może być też fajnym lakierem ślubnym.

037 Gold Disco już znacie, jeśli widzieliście moje poprzednie wpisy z lakierami Semilac. Piękny odcień, nie do końca ciepłego złota. Cudownie się mieni i jest lakierem idealnym na wszelkie imprezy (szczególnie sylwestrowe, karnawałowe).


Jak Wam się podoba takie połączenie?
Macie swoje ulubione lakiery Semilac?