15 lutego 2015

Semilac: 022 Mint + 047 Pink Peach MilkChcę Wam dziś zaprezentować manicure, jaki ostatnio sobie zrobiłam. Tym razem postanowiłam połączyć ze sobą dwa lakiery i dodać mały akcent w postaci kropeczek. Przy okazji, spiłowałam paznokcie, ponieważ przeszkadzały mi trochę w pracy. Są teraz trochę krótsze i bardziej w kształcie migdałów - na żywo wydają się być ostrzejsze niż na zdjęciach.

Na trzech paznokciach (kciuk, wskazujący i mały) mam lakier 047 Pink Peach Milk (nim też są zrobione kropeczki). Jest to śliczny, mleczny odcień różu, który nadaje się na wszystkie okazje - do pracy, szkoły, na wesela, śluby i inne imprezy. Drugi lakier to 022 Mint, czyli po prostu mięta. Nie jest to odcień ani zbyt zielony, ani zbyt niebieski, natomiast jest dość jaskrawy. Ślicznie wygląda w połączeniu z innymi kolorami, a nałożony solo bardzo przykuwa uwagę.

Obecnie lakiery mogą nie być dostępne na stronie Diamond Cosmetics, ponieważ - z tego, co wiem - wyprzedały się i są właśnie produkowane, więc niebawem asortyment zostanie uzupełniony :) Lakiery będą miały nieco większą pojemność - 7, a nie 6ml. Do zrobienia manicure użyłam oczywiście jeszcze bazy i top-coatu Semilac.

Cena: 26zł      Pojemność: 6ml       Dostępność: Pazurki.com.pl