5 czerwca 2014

ROZDANIE - wygraj szampon i odżywkę Cece of SwedenWitajcie! Z przyjemnością chciałabym ogłosić konkurs organizowany przy współpracy z Panią Anią i dystrybutorem kosmetyków profesjonalnych Beliso. Przygotowałyśmy dla Was nagrodę w postaci szamponu przeciw przetłuszczaniu się włosów oraz odżywkę zapobiegającą ich wypadaniu. Jeśli chcesz wziąć udział w konkursie, zapraszam do dalszej części posta.


Szampon Cece MED Oily przeznaczony jest dla osób z tendencja do przetłuszczania się włosów. Reguluje pracę gruczołów łojowych. Głęboko oczyszcza nadając włosom miękkość i połysk. Sprawia, że pozostają one świeże i pełne energii przez dłuższy czas. Efekty będą  bardziej widoczne po użyciu lotionu do skóry głowy przeznaczony do włosów tłustych z linii Oily.

Odżywka Cece MED Prevent Hair Loss wspiera walkę z wypadaniem włosów. Wzmacnia i regeneruje włosy. Przywraca im witalność, sprawia, że stają się mocniejsze, odżywione, mniej podatne na łamanie i wypadanie. Lekka formuła nie obciąża włosów. www.stopwypadaniu.plREGULAMIN:

1. Organizatorem rozdania jest Agusiak747.blogspot.com. Sponsorem nagrody jest Beliso.
2. Musisz być obserwatorem publicznym mojego bloga - http://Agusiak747.blogspot.com/
3. Żeby wziąć udział w rozdaniu musisz mieć ukończone 18 lat lub zgodę rodzica.
4. Nagrody wysyłamy tylko na teren Polski.
5. Będzie mi miło jak zasubskrybujesz mój kanał na YT lub polubisz Agusiak747 na FB.
6. Odpowiedz na pytanie: Jak radzisz sobie z problemami przetłuszczającej się skóry głowy? Podziel się swoimi metodami. - najciekawsza odpowiedź zostanie nagrodzona szamponem+odżywką
7. Rozdanie trwa od 5.06. do 27.06.2014r.