4 stycznia 2014

Wyniki rozdania! Sprawdź, kto wygrał :)


Kilka dni temu zakończyło się moje rozdanie. Otrzymałam koło 30 zgłoszeń. Mówić szczerze, bardzo trudno było mi wybrać zwycięzcę, ponieważ kilka komentarzy spodobało mi się na podobnym poziomie. Do kosmetyków, które widzicie na górze dorzuciłam jeszcze róż i cienie Paese, dodatkowo pełno próbek ;)

A teraz pozostało mi poinformować, kto wygrał ten zestaw :)

Ja bardzo lubię okres zimowy/świąteczny z kilku powodów :) po pierwsze nie ma w tym czasie pająków, po drugie nie muszę się długo zastanawiać co ubrać jak wychodzę na dwór czy do pracy (sweter/bluza + dżinsy + kozaki i ciepła kurtka) a po trzecie i najważniejsze Wigilia! Ten wieczór jest niezapomniany, od małego mile wspominam i babci "o idzie mikołaj - słychać go na dachu" podczas gdy to zsuwa się śnieg :D Ten klimat jest świetny i do tego tyle pyszności na stole, które babcia robi :))

Mówiąc szczerze, w wypowiedzi Jealous Jelly rozwalił mnie argument o braku pająków. Ja nie mam nic do tych stworzeń, ale niektórym mogą przeszkadzać. Zresztą według mnie pająki w zimie i tak są, no ale jak ktoś kto zwraca na to uwagę mówi, że nie, to ok, niech będzie :P

Kochana, proszę Cię o wiadomość na agu747@interia.pl z adresem do wysyłki :)