6 września 2013

Wibo Box - druga edycja - 5/2013 + ROZDANIE lakierów Wibo


Z Wibo Boxem przychodzę nieco później niż większość z Ambasadorek. Po prostu wczoraj była już inna notka, chociaż także w temacie Wibo, a poza tym stwierdziłam, że zorganizuję dla Was mini rozdanie z produktami Wibo/Lovely ;) Znajdziecie je na końcu notki, zapraszam do wzięcia udziału.

Tym razem w paczce znalazły się same lakiery + prezent w postaci pędzelka Lovely. Ostatnio nie mam ochoty na malowanie paznokci, ale w związku z tym, że box jest lakierowy, chyba będę musiała się przemóc i pokazać Wam te piękności (przynajmniej kilka z nich mogę tak nazwać). Niedługo możecie spodziewać się postów z tymi emaliami. Możecie napisać, jakie lakierki chcecie zobaczyć najpierw ;)


Jednymi z najciekawszych produktów z boxa są dwa lakiery ze słoiczkami puszku, dzięki którym stworzymy velvetowy manicure. Noszą nazwę Wild Thing, a kolory, które mam to nr 1 Lady in Red (czerwony) oraz nr 5 Sexy Wamp (granatowy). Nie miałam jeszcze okazji próbować tej metody, więc jestem ciekawa efektu.


Innymi ciekawymi dla mnie lakierami jest seria Blink Blink. To coś dla mnie, bo uwielbiam błyskotki w formie brokatu i drobinek na paznokciach :) Mi trafiły się numerki: 6 (przezroczysty z dużymi, asymetrycznymi flejksami), 5 (rudy z mniejszym brokatem), 1 (fioletowy z większym brokatem). Śliczne są, kocham takie!
 

Pojawiło się też sporo lakierów ze znanych już kolekcji takich jak: Extreme Nails, Express Growth czy Glamour Nails. Do tego top coat matujący z Lovely. A teraz numerki po kolei.

Express Growth: 299 (neonowy koral), 410 (brzoskwiniowo-różowy), 353 (pastelowy błękit).
Extreme Nails: 20 (bezbarwny), 13 (klasyczna czerwień), 178 (malinowy z drobinkami).
Glamour Nails: 7 (granat ze złotymi drobinkami).


A do tego bardzo fajny pędzlek Lovely i teczka od AP Edukacja ;)

Mam też dla Wam małą niespodziankę. Mam tych lakierów tyle, że kilkoma chciałabym się podzielić z Wami. Zdecydowałam, że tym razem rozdanie odbędzie się tylko i wyłącznie na moim Facebooku. Klikając na zdjęcie poniżej, przeniesiecie się do niego ;) Powodzenia!