13 grudnia 2012

Mariza: energetyzyjący olejek grejpfrutowy do kąpieli


Przedstawię Wam dzisiaj bardzo fajny produkt. Może Was zainteresuje. Jest to olejek do kąpieli firmy Mariza, właściwie to płyn do kąpieli, bo nie jest tłusty. Ma bardzo intensywny zapach, powiedziałabym, że bardziej ogólnie cytrusów niż grejpfruta. Jest naprawdę energetyzujący. W sam raz na lato lub na okres świąteczny.

Butelka jest plastikowa, spora, mieści 500ml produktu. Na górze jest zakręcana, ma otwór przez który wylewamy płyn. Olejek jest dość gęsty, bardzo wydajny. Wystarczy nakrętka produktu, żeby zapach rozniósł się wszędzie. Co prawda piana z takiej ilości nie jest jakaś pokaźna, ale osobiście nie przepadam za dużą pianą w kąpieli.


Jak wspomniałam, zapach jest naprawdę intensywny. Rzadko takie spotykam w produktach do kąpieli. Dodatkowo, zapach jest w stanie utrzymać się na ciele, jeśli nic poza tym na nie nie aplikujemy. Nie zauważyłam większych właściwości pielęgnujących, ale na pewno zapewnia przyjemne doznania węchowe i relaksacyjne. Ten produkt naprawdę miło mnie zaskoczył. Poza tym jest dostępny w różnych wersjach zapachowych: różanej, brzoskwiniowej, jaśminowej, lawendowej.


Cena: ok. 14zł      Pojemność: 500ml     Dostępność: Allegro, konsultantki, marketing Mariza - p. Magda